Про нас

ДЯКУЮЧИ ЧЕСЬКІЙ ТРАДИЦІЇ ТА СВІТОВОЇ ЯКОСТІ МИ В ЛІДЕРАХ В ГАЛУЗІ

НАЙШИРОКИЙ АССОРТИМЕНТ ТРУБ З PP-RCT

Alca Group є найбільшим виробником сантехніки та PP-RCT труб та фітингів у Центральній та Східній Європі. Переробляє поліетилен, поліпропілен та полібутилен у багато типів труб, фітингів та аксесуарів. З власних виробничих ліній PP-RCT, PE-RT та MULTIPERT-AL наша продукція надходить до Європи та інших країн світу Азії та Близького Сходу.

НАЙШИРОКИЙ АССОРТИМЕНТ ТРУБ З PP-RCT

ТРАДИЦІЇ, ЯКІСТЬ, ІННОВАЦІЇ

Якість, технічні рішення, інновації, дизайн – ось основні характеристики продукції. Професіоналізм та майстерність чеських техніків засновані на давніх традиціях чеської промисловості, яка вже понад 100 років відома у всьому світі своїми сучасними та надійними продуктами. Якісна сировина, передові технології та власна випробувальна лабораторія є гарантією високоякісної продукції із довгостроковою корисною цінністю.

ТРАДИЦІЇ, ЯКІСТЬ, ІННОВАЦІЇ

НА ВЕРШИНІ ТЕХНОЛОГІЙ В ГАЛУЗІ

Наші виробничі технології є результатом власних досліджень та розробок. Ми постійно удосконалюємо повністю автоматизоване виробництво. Використання найновіших знань з усього світу, інвестиції у дослідження сучасних технологій та співробітництво з науково-технологічними центрами Чеської Республіки забезпечують нам місце серед світових лідерів у цій галузі.

НА ВЕРШИНІ ТЕХНОЛОГІЙ В ГАЛУЗІ
Alcadrain o společnosti